top of page

Choose your pricing plan

  • Weekly Fee

    250$
    This fee includes supplies and snacks; please have them pack a lunch and water bottle. Lunch can be provided for an additional fee. $250 for the week or $50 per day.
    Valid for one week
    • Sew Much Fun Learning!
  • 2 Hour Plan

    40$
    Private sewing lesson at my home. Teaching you what you want to learn.
     
    • Private Lesson
  • All Day Plan

    50$
    A Private lesson all day
     
    • All Day Private Lesson
  • Facebook
  • Pinterest
  • Instagram
  • YouTube

© 2023 by I Made It!. Proudly created with wix.com

bottom of page